Mylinking™ ოპტიკური გადამცემის მოდული SFP LC-MM 850nm 550m

ML-SFP-MX 1.25 Gbps SFP 850nm 550m LC Multi-Mode

Მოკლე აღწერა:

Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 850nm Optical Transceiver 550m Reach არის მაღალი ხარისხის, ეკონომიური მოდულები, რომლებიც მხარს უჭერენ მონაცემთა სიჩქარეს 1.25Gbps და 550m გადაცემის მანძილს MMF-ით.გადამცემი შედგება სამი განყოფილებისგან: VCSEL ლაზერული გადამცემი, PIN ფოტოდიოდი, რომელიც ინტეგრირებულია ტრანს-წინაწინაღმძვრელთან (TIA) და MCU საკონტროლო ერთეულთან.ყველა მოდული აკმაყოფილებს I კლასის ლაზერის უსაფრთხოების მოთხოვნებს.გადამცემები თავსებადია SFP Multi-Source Agreement (MSA) და SFF-8472-თან.დამატებითი ინფორმაციისთვის, გთხოვთ, მიმართოთ SFP MSA.


პროდუქტის დეტალი

პროდუქტის ტეგები

პროდუქტის მახასიათებლები

● მხარს უჭერს 1.25Gbps/1.0625Gbps ბიტის სიჩქარეს

● Duplex LC კონექტორი

● Hot pluggable SFP კვალი

● 850 ნმ VSCEL ლაზერული გადამცემი და PIN ფოტო-დეტექტორი

● გამოიყენება 550მ 50/125მკმ, 300მ 62,5/125მკმ MMF შეერთებაზე

● ენერგიის დაბალი მოხმარება, < 0,8 W

● ციფრული დიაგნოსტიკური მონიტორის ინტერფეისი

● შეესაბამება SFP MSA-ს და SFF-8472-ს

● ძალიან დაბალი EMI და შესანიშნავი ESD დაცვა

● საოპერაციო კარის ტემპერატურა:

კომერციული: 0-დან 70 °C-მდე

სამრეწველო: -40-დან 85 °C-მდე

აპლიკაციები

● გიგაბიტიანი Ethernet

● ბოჭკოვანი არხი

● გადართვა ინტერფეისზე

● ჩართული backplane აპლიკაციები

● როუტერის/სერვერის ინტერფეისი

● სხვა ოპტიკური გადაცემის სისტემები

ფუნქციური დიაგრამა

szters (3)

აბსოლუტური მაქსიმალური რეიტინგები

Პარამეტრი

სიმბოლო

მინ.

მაქს.

ერთეული

შენიშვნა

მიწოდების ძაბვა

Vcc

-0,5

4.0

V

 
Შენახვის ტემპერატურა

TS

-40

85

°C

 
Ფარდობითი ტენიანობა

RH

0

85

%

Შენიშვნა: სტრესმა, რომელიც აღემატება მაქსიმალურ აბსოლუტურ რეიტინგებს, შეიძლება გამოიწვიოს გადამცემის მუდმივი დაზიანება.

ზოგადი ოპერაციული მახასიათებლები

Პარამეტრი

სიმბოლო

მინ.

ტიპი

მაქს.

ერთეული

შენიშვნა

მონაცემთა სიხშირე

DR

1.25

გბ/წმ

 
მიწოდების ძაბვა

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 
მიწოდების მიმდინარეობა

Icc5

 

220

mA

 
საოპერაციო კორპუსის ტემპერატურა.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

ელექტრული მახასიათებლები (TOP(C) = 0-დან 70 ℃-მდე, TOP(I) =-40-დან 85 ℃-მდე, VCC = 3.13-დან 3.47 V-მდე)/სთ2>

Პარამეტრი

სიმბოლო

მინ.

ტიპი

მაქს.

ერთეული

შენიშვნა

გადამცემი

დიფერენციალური მონაცემების შეყვანის რხევა

VIN, PP

250

1200

mVpp

1

Tx გამორთეთ შეყვანა-მაღალი

VIH

2.0

Vcc+0.3

V

 
Tx გამორთეთ შეყვანა-დაბალი

VIL

0

0.8

V

 
Tx ხარვეზის გამომავალი-მაღალი

VOH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Tx ხარვეზის გამომავალი - დაბალი

VOL

0

0.8

V

2

შეყვანის დიფერენციალური წინაღობა

რინ

100

Ω

 

მიმღები

დიფერენციალური მონაცემების გამომავალი რხევა

Vout, გვ

250

550

mVpp

3

Rx LOS გამომავალი-მაღალი

VROH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Rx LOS გამომავალი-დაბალი

VROL

0

0.8

V

2

შენიშვნები:

1. TD+/- არის შიდა AC დაწყვილებული 100Ω დიფერენციალური შეწყვეტით მოდულის შიგნით.

2. Tx Fault და Rx LOS არის ღია კოლექტორის გამოსავალი, რომელიც უნდა გაიყვანოს 4.7k-დან 10kΩ-მდე რეზისტორებით მასპინძელ დაფაზე.აწიეთ ძაბვა 2.0 ვ-დან Vcc+0.3 ვ-მდე.

3.RD+/- გამომავალი შიდა AC შეწყვილებულია და უნდა შეწყდეს 100Ω-ით (დიფერენციალი) მომხმარებლის SERDES-ში.

ოპტიკური მახასიათებლები (TOP(C) = 0-დან 70 ℃-მდე, TOP(I) =-40-დან 85 ℃-მდე, VCC = 3.13-დან 3.47 ვ-მდე)

Პარამეტრი

სიმბოლო

მინ.

ტიპი

მაქს.

ერთეული

შენიშვნა

გადამცემი

ოპერაციული ტალღის სიგრძე

λ

840

850

860

nm

 
გამომავალი სიმძლავრე (ჩართულია)

PAVE

-9

 

0

დბმ

1

გადაშენების კოეფიციენტი

ER

9

dB

1

RMS სპექტრული სიგანე

Δλ

   

0.65

nm

 
აწევა/დაცემა (20%~80%)

Tr/Tf

   

0.25

ps

2

გამომავალი ოპტიკური თვალი შეესაბამება IEEE802.3 z &ITU G.957 შესაბამისობას (1 კლასის უსაფრთხოების დაცვა)

მიმღები

ოპერაციული ტალღის სიგრძე

λ

840

850

860

nm

 
მიმღების მგრძნობელობა

PSEN1

   

-18

დბმ

3

გადატვირთვა

PAVE

-3

 

დბმ

3

LOS ამტკიცებს

Pa

-35

   

დბმ

 
LOS De-Assert

Pd

   

-20

დბმ

 
LOS ჰისტერეზი

Pd-Pa

0.5

 

dB

შენიშვნები:

1. გაზომილი 1.25 გბ/წმ-ზე PRBS 223 – 1 NRZ ტესტის ნიმუშით.

2. გაუფილტრავი, გაზომილი PRBS 223-1 სატესტო ნიმუშით @1.25Gbps

3. გაზომილია 1.25 გბ/წმ PRBS 223-ით – 1 NRZ ტესტის ნიმუში BER < 1x10-10-ისთვის

პინის განმარტებები და ფუნქციები

szters (2)

პინი

სიმბოლო

სახელი/აღწერა

შენიშვნები

1 VeeT Tx ადგილზე

2 Tx ბრალია Tx ხარვეზის ჩვენება, ღია კოლექტორის გამომავალი, აქტიური „H“

1

3 Tx გამორთვა LVTTL შეყვანა, შიდა აწევა, Tx გამორთულია „H“-ზე

2

4 MOD-DEF2 2 მავთულის სერიული ინტერფეისის მონაცემთა შეყვანა/გამომავალი (SDA)

3

5 MOD-DEF1 2 მავთულის სერიული ინტერფეისის საათის შეყვანა (SCL)

3

6 MOD-DEF0 მოდელის წინამდებარე ჩვენება

3

7 შეაფასეთ არჩევანი Არ არის კავშირი

8 LOS Rx სიგნალის დაკარგვა, ღია კოლექტორის გამომავალი, აქტიური "H"

4

9 VeeR Rx ადგილზე

10 VeeR Rx ადგილზე

11 VeeR Rx ადგილზე

12 RD- შებრუნებული მიღებული მონაცემები გამოვიდა

5

13 RD+ მიღებული მონაცემები

5

14 VeeR Rx ადგილზე

15 VccR Rx კვების წყარო

16 VccT Tx კვების წყარო

17 VeeT Tx ადგილზე

18 TD+ მონაცემების გადაცემაში

6

19 TD- შებრუნებული მონაცემების გადაცემა

6

20 VeeT Tx ადგილზე  

შენიშვნები:

1. როდესაც მაღალია, ეს გამომავალი მიუთითებს რაიმე სახის ლაზერის გაუმართაობაზე.დაბალი მიუთითებს ნორმალურ მუშაობაზე.და უნდა აწიოთ მასპინძელ დაფაზე 4.7 – 10KΩ რეზისტორით.

2. TX გამორთვა არის შეყვანა, რომელიც გამოიყენება გადამცემის ოპტიკური გამომავალი გამორთვისთვის.ის მაღლა იწევს მოდულში 4.7 – 10KΩ რეზისტორით.მისი სახელმწიფოებია:

დაბალი (0 – 0.8V): გადამცემი ჩართულია (>0.8, < 2.0V): განუსაზღვრელი

მაღალი (2.0V~Vcc+0.3V): გადამცემი გამორთულია ღია: გადამცემი გამორთულია

3. Mod-Def 0,1,2.ეს არის მოდულის განსაზღვრის ქინძისთავები.ისინი უნდა აიწიოს 4.7K - 10KΩ რეზისტორით მასპინძელ დაფაზე.აწევის ძაბვა უნდა იყოს 2.0V~Vcc+0.3V შორის.

Mod-Def 0 დამიწებულია მოდულის მიერ, რათა მიუთითოს, რომ მოდული არსებობს

Mod-Def 1 არის ორი მავთულის სერიული ინტერფეისის საათის ხაზი სერიული ID-ისთვის

Mod-Def 2 არის ორი მავთულის სერიული ინტერფეისის მონაცემთა ხაზი სერიული ID-ისთვის

4. როდესაც მაღალია, ეს გამომავალი მიუთითებს სიგნალის დაკარგვაზე (LOS).დაბალი მიუთითებს ნორმალურ მუშაობაზე.

5. RD+/-: ეს არის დიფერენციალური მიმღების გამომავალი.ეს არის AC დაწყვილებული 100Ω დიფერენციალური ხაზები, რომლებიც უნდა შეწყდეს 100Ω-ით (დიფერენციალი) მომხმარებლის SERDES-ში.AC შეერთება კეთდება მოდულის შიგნით და, შესაბამისად, არ არის საჭირო მასპინძელ დაფაზე.

6. TD+/-: ეს არის დიფერენციალური გადამცემის შეყვანები.ისინი არიან AC-დაწყვილებული, დიფერენციალური ხაზები 100Ω დიფერენციალური ტერმინალებით მოდულის შიგნით.AC შეერთება კეთდება მოდულის შიგნით და, შესაბამისად, არ არის საჭირო მასპინძელ დაფაზე.

ტიპიური ინტერფეისის წრე

szters (1)

პაკეტის ზომები

szters (4)

  • წინა:
  • შემდეგი:

  • დაწერეთ თქვენი მესიჯი აქ და გამოგვიგზავნეთ